|
Załóż konto
Florescendo
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Przeźroczysta winietka okrągła z kwiatami - wzór 2 zdjęcie 1
Przeźroczysta winietka okrągła z kwiatami - wzór 2 zdjęcie 1

Przeźroczysta winietka okrągła z kwiatami - wzór 2

15.00
  • Czas oczekiwania: 1-2 tygodnie
  • Materiał: Żywica
  • Średnica: 8,5 cm
Opis

Nasza winietka z prawdziwymi suszonymi kwiatami to elegancki dodatek, który doda uroku każdemu przyjęciu. Wykorzystując naturalne piękno kwiatów, tworzymy unikalne winietki, które są idealne do oznaczania miejsc dla gości na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, takich jak urodziny, wesela, rocznice czy korporacyjne przyjęcia. Każda winietka jest starannie wykonana, aby pasować do każdego stylu dekoracji i z pewnością zwróci uwagę Twoich gości. Bez względu na okazję, nasza winietka to subtelny, lecz efektowny sposób na dodanie osobistego akcentu do Twojego przyjęcia.


Ten produkt jest dostosowywany indywidualnie do każdego zamówienia. Układ kwiatów może nieco różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu, a także kolor kwiatów może delikatnie różnić się od tego, co widzą Państwo na swoich ekranach.


W celu indywidualnych zmian w projekcie, takich jak rodzaj czcionki czy kolor napisów na inne, które nie są dostępne w ofercie albo potrzebujesz dodatkowo tablicę powitalną lub inne elementy, które dopełnią Twoje przyjęcie, to napisz do nas maila: kontakt@florescendo.com