|
Załóż konto
Florescendo
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Przeźroczysta tabliczka na stół z kwiatami - wzór 3 zdjęcie 1
Przeźroczysta tabliczka na stół z kwiatami - wzór 3 zdjęcie 1

Przeźroczysta tabliczka na stół z kwiatami - wzór 3

30.00
  • Czas oczekiwania: 1-2 tygodnie
  • Materiał: Żywica
  • Wysokość: 20 cm
  • Szerokość: 14 cm
  • Podstawka: W zestawie
Opis

Nasza tabliczka na stół to wyjątkowy dodatek, który doda uroku każdemu przyjęciu. Wykorzystując prawdziwe suszone kwiaty, tworzymy unikalne dekoracje, które są idealne do oznaczania numerów stołów, nazw specjalnych sekcji jak "słodki stół", a nawet jako elegancka dekoracja. Możesz wykorzystać je na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak urodziny, wesela, rocznice czy korporacyjne przyjęcia. Każda tabliczka jest starannie wykonana, aby pasować do każdego stylu dekoracji i z pewnością zwróci uwagę Twoich gości. Bez względu na okazję, nasza tabliczka na stół z prawdziwymi suszonymi kwiatami to subtelny, lecz efektowny sposób na dodanie osobistego akcentu do Twojego wydarzenia.


Ten produkt jest dostosowywany indywidualnie do każdego zamówienia. Układ kwiatów może nieco różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu, a także kolor kwiatów może delikatnie różnić się od tego, co widzą Państwo na swoich ekranach.


W celu indywidualnych zmian w projekcie, takich jak rodzaj czcionki czy kolor napisów na inne, które nie są dostępne w ofercie albo potrzebujesz dodatkowo tablicę powitalną lub inne elementy, które dopełnią Twoje przyjęcie, to napisz do nas maila: kontakt@florescendo.com